• 0532 685 62 36
  • gonulbeautynail@gmail.com
  • Çamlık Mah. Şehit Burak Kurtuluş Cad. No: 60/74 A Blok Ofis:15, Ümraniye/İstanbul

Kalıcı Oje

Kalıcı Oje

Kadınlar için güzelliğin önemli kriterlerinden birisi de oje kullanımıdır. Evde veya dışarıda sürekli olarak el tırnaklarımızı çeşitli renklerle süslemek isteriz. Çeşitli sebeplere bağlı olarak ojelerde soyulma, kırılma gibi durumlar ortaya çıkar. Bu da çoğu kez günlük olarak ojelerin yenilenmesini gerektirir. Kalıcı oje uygulaması sayesinde artık bu problemin tarih olduğu söylenebilir.
Günlük yaşantının yoğunluğu, kişisel vaktin kısıtlı olması gibi nedenlerle bazen her gün oje yenilemek bir zahmet haline dönüşebilir. Bu problem karşısında tercih edilecek olan kalıcı oje sayesinde 3 haftaya kadar kalıcı etkili bir ojeye sahip olunabilir. Bu kapsamda tercih edilecek renk oldukça önemlidir.
Kalıcı ojelerin uygulanmasından önce tırnakların törpülenmesi ve istenilen şeklin verilmesi gerekir. Hatta güzellik uzmanları, kalıcı oje öncesinde manikür yapılmasını tavsiye etmektedir. Böylelikle pürüzsüz ve parlak bir tırnak üzerine sürülen ojenin çekiciliği oldukça fazla olmaktadır.

Kalıcı Oje Modelleri

Kalıcı oje modelleri konusunda renk seçeneklerinden söz etmek gerekir. Merkezimizde en kaliteli markalara ait ürünleri tercih ediyoruz. Bu sebeple de sizlerin tercih edeceği modeller yalnızca renklerle ortaya çıkmaktadır. Ayrıca seçeceğiniz rengi 3 hafta boyunca kullanabileceğinizi de göz önünde bulundurmak gerekir. Buna göre verilen kararınızın neticesinde seçtiğiniz renk oje, kalıcı olarak uygulanır.
3 haftanın sonunda, uygulanan ojede bir bozulma olmadığını belirtmek gerekir. Sürenin 3 haftayla kısıtlı olmasının nedeni yeni tırnakların uzamasıdır. Bu sebeple de 3 hafta bittiğinde ojenin yenilenmesi söz konusu haline gelir. Kalıcı oje için en az 2, en fazla 4 hafta süre verilir. Bu sürenin uzun veya kısa olması kullanıma bağlıdır. Deterjan, kimyasal içerikli temizlik malzemeleriyle içli dışlı olan kişilerde sürenin kısaldığı söylenebilir. Ortalama süre ise 3 hafta olarak belirtilir.
Kalıcı ojelerle ilgili merak edilen bir başka konu ise kalıcı oje nasıl çıkar sorusuyla karşımıza çıkmaktadır. Burada kalıcı ojelerin bireysel çabalarla çıkarılmaması gerektiğini öncelikle belirmek yararlı olur. Zaten aseton kullanarak da bu ojelerin çıkması gerçekleşmez. Bu kapsamda güzellik uzmanlarımız tarafından uygun solüsyon kullanılarak ojelerin soyulması sağlanır. Daha sonrasında istenilen farklı bir renk uygulanabilir veya tırnaklar doğal haliyle bırakılabilir. Bu işlem sırasında doğal tırnakların zarar görmediğini de eklemek gerekir.

Kalıcı Oje Fiyatları

Henüz yaptırmayanlar veya yaptırmasının üzerinden zaman geçen bayanların merak ettiği konuların başında kalıcı oje fiyatları gelmektedir. Yukarıda bahsedilen süreç göz önüne alındığında fiyatlara etki eden çeşitli faktörler görülebilir. Ojenin sürülmesinde önce yapılacak olan manikür veya sade tırnak bakımı fiyat üzerinde büyük etkiye sahiptir. Bununla birlikte tercih edilecek ojenin markası ve belirleyicidir. Son olarak kalıcı oje modelleri arasından hangi desenin seçileceği bile fiyatlar üzerinde etkili olmaktadır.
Tırnaklarınızdaki güzelliği uzun süreli yaşamak istiyorsanız kalıcı oje hizmetinden yararlanmak üzere sizi merkezimize bekliyoruz. Sizin için en uygun modeli seçerek kısa sürede uygulamayı tamamlıyoruz.
 

İletişime Geç